2 Škody na 1 miejscu „Auto Motor und Sport”

Ponad 115 000 czytelników niemieckiego magazynu „Auto Motor und Sport” wybrało modele Octavia i Superb najlepszymi samochodami w swoich klasach.

To tylko dwa z wielu wyróżnień, którymi modele te cieszą się w całej Europie. Czeskie samochody spotkały się z bardzo dużą popularnością i uznaniem: czytelnicy magazynu „Auto Motor und Sport” wybrali ŠKODĘ Octavia najlepszym importowanym autem kompaktowym, a model Superb najlepszą limuzyną klasy średniej wśród samochodów niepochodzących z Niemiec. Fabia natomiast zajęła nie mniej rewelacyjne, trzecie miejsce w kategorii zagranicznych samochodów małych. To już kolejny tak wielki triumf ŠKODY w tym konkursie przez ostatnie cztery lata.

SKODA Octavia 2012

Nowa Octavia, tradycyjnie już najpopularniejsza ŠKODA w Niemczech, od razu po debiucie trafiła do zestawienia dziesięciu najczęściej rejestrowanych samochodów na tym rynku. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w konkursie „Najlepsze auta 2014 roku” zorganizowanym przez magazyn „Auto Motor und Sport”, w którym 18,4% czytelników wskazało Octavię jako najlepszy model kompaktowy pochodzący z importu.

skoda-superb-srebrna-przod

ŠKODA Superb, flagowy model marki, już po raz czwarty z rzędu została wybrana najlepszą limuzyną klasy średniej wśród aut niepochodzących z Niemiec, zdobywając w tegorocznej edycji konkursu magazynu „Auto Motor und Sport” aż 22,2% głosów

 
 

Katagoria: nagrody i wyróżnienia
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 786  razy.