Fiat Ducato i Fiat Doblò Cargo „Autem Dostawczym Roku KEP”

Profesjonaliści z branży przewoźników i przesyłek ekspresowych oraz pocztowych w Niemczech wybrali nowego Fiata Ducato „Samochodem Dostawczym Roku KEP” – w kategorii pojazdów o DMC 3,5 tony i powyżej (klasyfikacja pojazdów importowanych).

 

Sukces odniósł również model Fiat Doblò Cargo Maxi, który zajął pierwsze miejsce w kategorii pojazdów poniżej 3 ton (klasyfikacja pojazdów importowanych). Pośród najbardziej docenianych przez jury zalet znalazły się: zachowanie podczas jazdy, komfort, funkcjonalność i wydajność samochodu.

Konkurs został zorganizowany i ogłoszony przez Wydawnictwo EuroTransportMedienverlag, które zrzesza najważniejsze media z branży KEP (Kurier, Express und Postdienstbranche). W tym roku, w trzech różnych kategoriach w sumie rywalizowało 17 samochodów, które zostały poddane szczegółowym, praktycznym testom  przez czterdziestu ekspertów z branży: podczas 600 jazd próbnych przeprowadzonych wokół zamku Ehreshofen k. Engelskirchen, jury pokonało łącznie odległość 10.000 kilometrów.

Przyznane Ducato i Doblò Cargo tytuły potwierdzają dominację modeli Fiat Professional, wybieranych coraz częściej przez małe i duże firmy europejskie, działające w różnych branżach, od ekspresowych przesyłek transportowych po lokalne usługi pocztowe, dzięki niskim kosztom obsługi, dużej ergonomii, umiarkowanej emisji spalin, niskiemu zużyciu paliwa i niezawodności.

Źródło

 
 

Katagoria: nagrody i wyróżnienia
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 545  razy.