Fiat Ducato samochodem dostawczym nr 1

Piąta edycja targów zgromadziła w Warszawskim EXPO XXI ok. 4000 osób, powiązanych z branżą flotową i motoryzacyjną. Przedstawiciele m.in. kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w międzynarodowych i polskich firmach, fleet managerowie, kierownicy transportu, właściciele firm mogli zapoznać się z ofertą niemal 200 firm.

Podczas tegorocznych targów Fleet Market, wzorem lat ubiegłych, magazyn „Fleet” wręczył najlepszym firmom i osobom nagrody, za szczególne osiągnięcia na rynku flotowym. Redakcja magazynu „Fleet” zauważyła i doceniła Fiat Auto Poland S.A. za „utrzymanie przez markę Fiat Professional pozycji lidera w segmencie samochodów dostawczych i za wzrost udziału w rynku, który jest dwukrotnie lepszy niż marka zajmująca drugie miejsce„. Obierając statuetkę, dyrektor sprzedaży flotowej Fiat Auto Poland, pan Piotr Wróbel powiedział, że „marka Fiat Professional jest niekwestionowanym liderem w sprzedaży samochodów dostawczych, a Fiat Ducato jest najchętniej kupowanym modelem od sześciu lat. W ciągu trzech kwartałów b.r. polscy Klienci zakupili 7307 samochodów dostawczych Fiat Professional, co daje marce zdecydowanie przewodzenie w rankingach i udział w rynku LCV na poziomie 23,9%.

FP_Ducato_24

Niedawno Fiat Professional także w Anglii został nagrodzony tytułem „Producenta Roku Samochodów Dostawczych (LCV)” na ceremonii „Green Fleet Awards 2013″ w Londynie.

Źródło

 

 
 

Katagoria: nagrody i wyróżnienia
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 942  razy.