ŠKODA Rapid Spaceback nagrodzona za design

Red Dot Design Awards to coroczne wydarzenie, w którym międzynarodowy panel jurorów, na który składają się najwięksi eksperci branży designu, przyznaje nagrody za wybitne okazy wzornictwa z wielu gałęzi przemysłu. Nagrodę za wysoką jakość designu przemysłowego otrzymała ŠKODA Rapid Spaceback. Ponadto wyróżnienie honorowe przyznano Octavii Combi RS.

skoda-rapid-spaceback-grafika

Ze swoim historycznym zwycięstwem w Red Dot Design Awards, ŠKODA Rapid Spaceback kontynuuje sukces modelu Rapid w wersji liftback, który otrzymał tę pożądaną nagrodę w zeszłym roku. Rezultat ten dobitnie dowodzi, że zharmonizowany i wyważony wygląd linii modelowej przynosi sukces zarówno wśród użytkowników, jak i ekspertów.

„Jesteśmy zachwyceni faktem, że nasza praca i rozpoznawalny styl nowych modeli ŠKODY został tak dobrze przyjęty. Nagroda Red Dot utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy na dobrej drodze w rozwoju języka stylistycznego marki” – mówi szef designu ŠKODY, Jozef Kabaň. „Rapid Spaceback dowodzi, że dopracowany design ma duże znaczenie i powinien być ważny dla producentów, także w segmencie samochodów kompaktowych.”

skoda-rapid-spaceback-tyl

Źródło
 
 

Katagoria: nagrody i wyróżnienia
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 829  razy.