Kategoria: Aktualności

ŠKODA Sagitta

Pierwsze, funkcjonujące prototypy tzw. ludowego samochodu, nazwanego z czasem Sagitta, zbudowano w roku 1936. Do roku 1938 powstało ich łącznie najprawdopodobniej siedem – w różnych odmianach nadwoziowych.

Read More

Proces lakierowania samochodowego

Proces lakierowania składa się z kilku części i każdy etap lakierowania jest niezmiernie ważny i błąd popełniony, na którymś z etapów skutkuje gorszym efektem końcowym.

Read More

Samochód staje się kierowcą, a kierowca pasażerem

„Zautomatyzowane samochody wkrótce nie będą jedynie kolejnym przedmiotem codziennego użytku; staną się osobistymi towarzyszami” – Bosch pokazuje, jak w przyszłości może wyglądać zależność pomiędzy pojazdem a kierowcą.

Read More

Moda na SUV-y

Moda na SUV-y jest obecnie najsilniejszym trendem w całej motoryzacji i trwa już od lat 90., gdy zaczęła się w USA.

Read More

Zabezpieczenie ładunku w transporcie drogowym

Nie wiesz, czy twój ładunek będzie bezpieczny w rękach przewoźnika? Chciałbyś w spokoju oczekiwać dostawy? Czego możesz się spodziewać po polskim prawie dotyczącym zabezpieczenia przewozu w transporcie drogowym?

Read More

Przygotuj swój samochód do jesieni

Większość kierowców wie, jak przygotować auto na lato czy na zimę. Trudno im jednak określić, co trzeba sprawdzić w samochodzie przed nadejściem jesieni. A jest to okres, kiedy samochód musi być przygotowany na pogodowe niespodzianki.

Read More
 

modele historyczne

nowe modele