ŠKODA Octavia Combi – najpopularniejszym kombi 2013

ŠKODA Octavia Combi była najczęściej wybieranym kombi na rynku w Polsce w 2013 roku. Ten jeden z najpojemniejszych i najbardziej atrakcyjnych cenowo modeli w segmencie wybrało aż 5902 Klientów.

Przewaga tego modelu to nie tylko wielkość przestrzeni bagażowej (oferuje ona pojemność od 610 do 1740 l), ale też wyjątkowa łatwość i wygoda efektywnego jej zagospodarowania: kanapę można złożyć jednym przyciskiem, a dodatkowo po złożeniu oparcia przedniego fotela można wewnątrz przewozić przedmioty o długości nawet 2,92 m.

W bagażniku Octavii znajdziemy też szereg rozwiązań Simply Clever: regulowana, wielofunkcyjna podłoga bagażnika daje większe możliwości organizacji tej przestrzeni, a dzięki schowkowi pod tylną półką możemy wygodnie przewozić niewielkie przedmioty.

skoda-octawia-kombi-bagaznik

Klienci mogą również zamówić dodatkową siatkę, która zapobiega przedostawaniu się przedmiotów z bagażnika do kabiny, cztery rozkładane haki do zawieszania siatek z zakupami oraz wyjmowaną listwę do mocowania przedmiotów.

skoda-octawia-kombi-siatka

ŠKODA Octavia Combi to również bogate wyposażenie i szeroka gama jednostek napędowych oraz możliwość wyboru napędu 4×4 lub usportowionej wersji RS. Wszystko to sprawia, że Octavia Combi jest samochodem bardzo uniwersalnym, który jest w stanie zaspokoić potrzeby wielu Klientów.

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 804  razy.