Samochód na kredyt – z jakiej oferty skorzystać?

Kupno samochodu to duży wydatek finansowy. Na szczęście stacje dealerskie dysponują bogatą ofertą kredytową, dzięki której można kupić samochód w cenie przystępnej dla każdego.

 

Przed zaciągnięciem kredytu, warto dokonać szczegółowego rozeznania. Jedną z ciekawszych ofert finansowania samochodów nowych, używanych oraz akcesoriów, posiadają autoryzowane stacje dealerskie marki Toyota. Decydując się na kredytowy zakup samochodu Toyoty, mamy do wyboru aż trzy, elastyczne opcje finansowania – ofertę Atut, Bonus oraz Niskie Raty. Poniżej prezentujemy ich krótkie opisy. Szczegóły oferty można znaleźć na stronach internetowych salonów Toyota, np. salonu Toyota Konsek w Sosnowcu.

 

Kredyt Atut

Oferta kredytowa Atut to rozwiązanie idealne dla wszystkich, oczekujących korzystnego oprocentowania oraz elastycznych warunków spłaty. Maksymalna wartość kredytu wynosi 100 tys. zł. Niskie oprocentowanie (wahające się w granicach 5,64-11,69%) utrzymuje się przez cały okres obowiązywania kredytu (do 96 miesięcy), dzięki czemu nie jesteśmy narażeni na nagłe, zmienne koszty. Pozytywną decyzję kredytową można otrzymać bardzo szybko – w ciągu godziny, bez dodatkowych formalności i wizyt w placówkach bankowych. Wystarczy okazanie dokumentu tożsamości i złożenie stosownego oświadczenia o zarobkach.

 

Kredyt Bonus

Kredyt Bonus stanowi gwarant komfortu. Poza korzystnymi warunkami kredytowania kupujący otrzymuje atrakcyjny pakiet promocyjny przygotowany specjalnie przez autoryzowany salon Toyota Konsek w Sosnowcu. W wypełnieniu wniosku kredytowego pomaga wykwalifikowany doradca z salonu dealerskiego, dzięki któremu wszystkie formalności zostają dopięte na ostatni guzik. Istotnymi zaletami ,,Bonusu” są malejące raty kredytowe oraz preferencyjne ustalenie własności samochodu – przypisanego w dowodzie rejestracyjnym na klienta, już od samego początku obowiązywania kredytu. Co świadczy o ogromnym zaufaniu.

 

Kredyt Niskie Raty

Ostatni, dostępny do wyboru wariant kredytowy. Gwarantuje on najniższe miesięczne raty, jak również nieprzerwaną jazdę samochodem na gwarancji. Spłata ostatniej z rat ma miejsce w momencie sprzedaży pojazdu oraz jego wymiany na nowy.

 

Którą ofertę kredytową wybrać?

O wyborze dogodnej oferty kredytowej musimy zadecydować sami – wszak każdy z nas ma inne wymagania i oczekiwania. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, opłaca się zasięgnąć fachowej opinii doradców kredytowych z Toyota Bank.

Pamiętaj – tylko rozsądnie dobrany kredyt, zapewni spokój Tobie oraz Twoim finansom.

 
 

Katagoria: porady dla zmotoryzowanych
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1011  razy.