5

Alkomat elektrochemiczny PRO-X-5

Cena  299,00 
Alkomat osobisty AlcoFind PRO X-5 to najnowszy przedstawiciel linii PRO, czyli alkomatów serii profesjonalnej.
Charakteryzuje się on najbardziej zaawansowanym sensorem generacji PRO X -jeszcze bardziej precyzyjnym i jeszcze bardziej wytrzymałym niż dotychczasowe sensory produkcji AlcoFind. Jednak nie tylko stronie technicznej trudno coś zarzucić - zadbano również o stronę wizualną alkomatu.
Urządzenie zaprojektowano w duchu praktycznego minimalizmu i uzupełniono dodatkami takimi jak podświetlany ustnik i czytelny wyświetlacz. Dodatkowo alkomat został wyposażony w nowatorskie funkcje takie jak pamięć 10 pomiarów wraz z informacją ile czasu minęło od danego pomiaru, jak również ile czasu pozostało do koniecznej kalibracji!

4

Alkomat OVERMAX AD-01

Cena  199,00 
Alkomat Overmax AD-01 to intuicyjne, proste w obsłudze urządzenie, które umożliwia sprawdzenie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.
Overmax AD-01 dla Twojej wygody wyposażony został w wyświetlacz LCD, dzięki któremu bez względu na porę dnia czy nocy możesz odczytać wynik testu. Dodatkowo alkomat posiada wskaźnik niskiej baterii, gotowości i ostrzeżenia w momencie wykrycia alkoholu

3

Alkomat cyfrowy MTX178 N PRO

Cena  240,00 
Najwyższy model Alco MTX teraz w nowej, poprawionej obudowie - oparty o czujnik elektro-chemiczny (tego samego typu jak w alkomatach policyjnych).
Duży, segmentowy wyświetlacz cyfrowy, zasilanie na 3 baterie LR03.
Zastosowany w alkomacie MTX 178 N PRO drogi sensor elektrochemiczny wykorzystuje reakcję platyny na kontakt z cząsteczkami etanolu. Urządzenie wskazuje dzięki temu dokładne i stabilne pomiary stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

2

Alkomat SENTECH AL 2500

Cena  126,99 
Alkomat AL-2500 do pomiaru trzeźwości w kolorze srebrnym. Posiada precyzyjny zasięg pomiarowy w skali od 0.00 do 4.00 promili, wyniki podawane z dokładnością do dziesiętnych części.
Jego czas przygotowania do pracy wynosi mniej niż 25 sekund. Zaletą urządzenia jest sygnalizacja rozładowania baterii, czas oczekiwania na wynik ok. 2 sek.

1

Alkomat Clatronic AT 3260

Cena  31,50 
Alkomat Clatronic AT 3260 - to doskonały tester trzeźwości. Został zaprojektowany z myślą o kierowcach zawodowych oraz indywidualnych. Ten alkomat ze 100%, pewnością pozwoli Ci sprawdzić poziom alkoholu we krwi.
- 2 cyfrowe wyświetlacze LCD
- Pomiar stężenia alkoholu we krwi od 0,00% - 1,9%
- Ostrzeżenie dźwiękowe przy 0.2‰ i 0.5‰ oraz 0.02% i 0.05%
- Funkcja termometru w °C i °F


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi akcesoriów, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2803  razy.