Coraz więcej kierowców decyduje się na zaopatrzenie swojego pojazdu w rejestrator jazdy. Sprzęt ten dotąd wykorzystywany był głównie przez zawodowych kierowców, pokonujących na co dzień dłuższe trasy czy też przez ośrodki egzaminacyjne. Dziś kamera samochodowa towarzyszy coraz większej grupie kierowców, nawet tych „niedzielnych”.

Najczęstszym argumentem za zakupem tego typu sprzętu jest możliwość posiadania materiału dowodowego w razie wypadku, stłuczki czy kolizji. Jako że urządzenie dodatkowo wyposażone jest w aparat fotograficzny, mamy także możliwość udokumentowania zniszczeń i szkód powstałych w wyniku niebezpiecznej sytuacji.

Kamerka często sprawdza się jako rejestrator trasy, uwieczniający piękne i urokliwe miejsca. W ten sposób zimą przy ciepłej herbatce możemy powspominać nasze wakacyjne wojaże, a nagranie okaże się bezcenną pamiątką.

Powszechność tego sprzętu osiąga coraz większy zasięg, a posiadanie takiego gadżetu przez każdego kierowcę to tylko kwestia czasu. Warto więc już teraz pomyśleć o zakupie rejestratora jazdy i porównać ceny z Ceneo.pl. Znajdziecie u nas kamerki cenionych producentów takich jak: PRESTIGIO, XBLITZ, Mio, Media-Tech, Tracer.


5

Xblitz Mirror Full HD

Cena  178,00 
XBLITZ MIRROR to dyskretny rejestrator trasy zintegowany z lusterkiem. Już nie musisz obawiać się o pozostawienie rejestratora w samochodzie. Nowa kamera Xblitz na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłe lusterko jednak kryje w sobie znacznie więcej!
Po uruchomieniu silnika z lewej strony lusterka wyłania się 2,7" wyświetlacz TFT GaoQingBing. Rejestrator nagrywa w jakości FullHD 1920x1080 pikseli.

4

MIO MiVue 538

Cena  483,86 
MiVue 538 wyposażony został w 2,4-calowy ekran i obrotowy uchwyt. Podobnie jak inne urządzenia z serii zapisuje nagrania w rozdzielczości Full HD 1080p z kompresją H.264. Dzięki Czujnikowi Wstrząsów w przypadku kolizji dowiesz się skąd nadeszło uderzenie i jak do niego doszło.
Wideorejestrator posiada także wbudowany moduł GPS, który dostarczy Ci komplet informacji dotyczących przejechanej trasy, takich jak kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne.

3

Xblitz BLACK BIRD

Cena  258,00 
Kilka powodów dlaczego warto posiadać wideo rejestrator: dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach szybkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego brak świadków nie jest już problemem wielofunkcyjność : dyktafon, kamera i aparat fotograficzny możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców możliwość nagrania nieprzewidzianych zdarzeń (meteoryt, UFO itp.).

2

Mio MiVue 568 Touch GPS

Cena  597,48 
Nowy wideorejestrator MiVue 568 Touch wyposazony został w 2,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy oraz odbiornik GPS, który umożliwia śledzenie przejechanych tras. Urządzenie nagrywa wideo z informacja o kierunku, prędkości i współrzędnych geograficznych, a następnie pozwala zsynchronizować je z Google Maps.
Ten nowy model ostrzeże Cie także przed fotoradarami, których bazę możesz aktualizować bezpłatnie i bezterminowo. Dodatkowo obrotowy uchwyt pozwala skierować kamerę w dowolnym kierunku.

1

LARK FreeCam 2.0

Cena  76,20 
Wideorejestrator pozwala na zapis przebiegu jazdy. Stanowi przez to rodzaj samochodowej czarnej skrzynki, zapis z której może okazać się pomocny w przypadku wyjaśniania trudnych sytuacji na drodze, sporów z innymi kierującymi, postępowań mandatowych lub odszkodowawczych.
Wideorejestrator świetnie sprawdzi się też jako podręczny sprzęt do nagrywania krótkich filmów z wakacji lub rejestracji malowniczej drogi. Filmy można odtwarzać na komputerze, ekranie GPSa, telewizora oraz umieszczać np. w serwisach typu Youtube czy Facebook. Obsługa wideorejestratora jest łatwa nawet dla osób, które trzymają w rękach tego typu urządzenie pierwszy raz w życiu.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi nawigacji i map, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 4582  razy.